KONST / Litografier / Färglitografi 16229061

nr 1622 9061

Ulf Onsberg

(f. 1932), Sverige

Signerad, numrerad 97/225, abstrakt motiv, Färglitografi, bildmått: 70x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x71 cm

Ulf Onsberg, född 1932 i Kalmar, svensk målare,

Utrop:

500 kr

måndag 27 maj 2024
kl 18:02:05

Ulf Onsberg

Läs mer om Ulf Onsberg